Оточений Турбів… наркотою

17 березня ц. р. «Вінниччина» у замітці «Наркоділків – за п’ятьма статтями КК» розповідала про наркотичне кубло в селі Нова Прилука, що поруч із Турбовом. Сценарій простий – вінниччани для своїх темних діянь використовували сільське помешкання одного з родичів.

А ось дуже схожа чергова інформація. Тільки адреса інша. На цей раз – село Козинці, що з протилежного боку Турбова і значно дальше. А так – все в асортименті: і майже 40 грамів амфетаміну, і марихуана, і всіляке причандалля для виготовлення наркоти. Та й користувався 37-річний вінничанин житлом родички. Не дивно, що в поле зору потрапляє не вперше. Його затримали, триває досудове розслідування. Остаточне кваліфікування його дій – після всіх необхідних експертиз та процесуальних дій. Але вже тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Це може бути не просто збігом двох фактів. Бо в той час, коли в багатьох громадах ще чубляться за портфелі і не можуть навести порядку із старостами, любителі заробляти на поширенні отруйного дурману користуються ситуацією й розповзаються по селах. Вже й не здивуюсь, якщо раптом в іншому боці громади невдовзі виявлять чергового «наркородича». А виявляти необхідно, бо вже завтра наркоманів навколо може бути не менше, ніж алкоголіків. На жаль, уже вистачає і тих, і тих.

Микола КАВУН

Фото НП у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені