Подарунок для аграріїв

Мільярд на здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва отримають сільгоспвиробники України нинішнього року. Про це повідомляє голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

Зокрема, постановою КМУ від 17.03.2021 р. № 205 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою КМУ від 01.03.2017 р. № 130.

 За словами голови облдержадміністрації, зростання кількості машинобудівних підприємств та розширення номенклатури техніки дасть можливість створити більше 500 нових робочих місць та 1800 млн грн сплачених податків. Скориставшись програмою підтримки, один сільгоспвиробник може розраховувати на фінансову підтримку до 60 млн грн. При цьому отримати 25 відсотків компенсації вартості за придбану сільськогосподарську техніку можуть як юридичні, так і фізичні особи-підприємці- сільгоспвиробники.

До речі, серед переліку подільських підприємств, які можуть скористатись частковою компенсацією вартості сільськогосподарської техніки, маємо: Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» (виробництво ґрунтообробної техніки); ТзДВ «Брацлав» (виробництво техніки та обладнання для тваринництва); ТОВ «Агромаш-Калина» (виробництво ґрунтообробної техніки); ПрАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод» (виробництво зернопереробного, боршномельного та елеваторного обладнання);

ТОВ «Вінмашпостач» (виробництво зернонавантажувачів та універсальних підйомників); ПрАТ «Калинівський машзавод» (виробництво обладнання для харчової та переробної промисловості); ПрАТ «Барський машзавод» (виробництво машин і устаткування для виготовлення харчових продуктів і напоїв); ПП «Вінницька овочева компанія» (виробництво зубових борін).

До речі, минулого року за програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» сільгоспвиробниками Вінницької області подано 494 заявки на 876 одиниць техніки та обладнання та отримано 47 млн грн відшкодування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені