Добавки з цинком захищають від смерті пацієнтів з COVID-19

Для зниження ризику смерті від COVID-19 пацієнтам потрібно приймати добавки з цинком, як показало дослідження. Включення цинку в алгоритм лікування пацієнтів з COVID-19 може зіграти позитивну роль в тому випадку, якщо у них в організмі відчувається нестача цього елемента.

Такими є результати дослідження вчених з іспанського Університету імені Помпеу Фабра, в якому взяли участь 249 дорослих пацієнтів із середнім віком 65 років. Всі вони потрапили в лікарні через коронавірус з найбільш поширеними його симптомами. Пацієнти проходили через аналізи крові, за підсумками яких автори нинішнього дослідження змогли встановити рівень цинку у цих хворих. Виявилося, що у кожного четвертого з 249 показники цинку були нижче норми. Кожен п’ятий пацієнт з низьким рівнем цинку в результаті помер. А серед тих, хто успішно пережив хворобу і виписався, найчастіше відзначалися високі показники цинку. Дослідження показує ще один важливий компонент у лікуванні пацієнтів із коронавірусною інфекцією зі старшої вікової групи, яка є найбільш вразливою. Всі вони повинні в обов’язковому порядку здавати кров на цинк, і якщо показник цього елемента буде низьким, то їм піде на користь терапія з використанням харчових добавок з цинком, або застосування інших препаратів, що мають в своєму складі цей мінерал.

Приймаєш статини? Не забувай по вітамін К2

При тривалому прийомі статинів пацієнтам може знадобитися вітамін К2, як показало дослідження. Виявилося, що ліки-статини, які  призначені для боротьби з підвищеним холестерином  і регулярно приймаються мільйонами людей, здатні викликати накопичення кальцію в артеріальних стінках. Це відбувається за рахунок пригнічення вітамін К-залежних білків, що беруть участь в захисті судин. Таким чином складається парадоксальна ситуація, при якій ліки для профілактики серцево-судинних хвороб… збільшують ризик цих хвороб через кальцифікації судин. Дослідження показало, що включення в лікувальний режим такими пацієнтами вітаміну К2 вирішує цю проблему і активує позапечінкові вітамін К-залежні білки. А це при тривалому прийомі статинів практично нівелює їх вплив на процес кальцифікації судин, тим самим знімаючи можливий ризик хвороб серця з цієї причини.

Вчені: дві бляшанки солодкої газировки на день вбивають печінку

Вживання продуктів харчування і напоїв з доданими цукрами удвічі збільшує виробництво жиру в печінці. Якщо досі щодня вживаєте солодку газовану воду, то результати цього дослідження допоможуть вам переглянути раціон. Швейцарські вчені попереджають, що вживання продуктів харчування і напоїв навіть з помірною кількістю доданих цукрів більш ніж удвічі збільшує виробництво жиру в печінці.

Приміром, якщо людина в день отримує 80 г цих цукрів, що відповідає лише двом бляшанкам коли, цього вже достатньо для початку патологічного процесу в печінці. У газованій воді містяться фруктоза і сукралоза, які підсилюють липогенез в печінці – синтез жирних кислот навколо цього органу. Це відбувається навіть у тому випадку, якщо людина вживає невелику кількість напоїв. Що ще більш тривожно, виробництво жиру в печінці продовжується, навіть якщо людина припиняє вживання цукру. А все це збільшує ризик розвитку неалкогольного жирового гепатозу, який може перетекти в цироз печінки, а також діабет другого типу. Кількість цукрів і їх різновиди можна побачити на харчових етикетках – завжди читайте склад продуктів. Фруктоза або фруктовий цукор, що міститься в багатьох солодких напоях, додається туди у вигляді кукурудзяного сиропу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені