Полярник побажав успіхів…

26-та річна Українська полярна експедиція відправилась в Антарктиду на станцію «Академік Вернадський». У її складі одна жінка й одинадцять чоловіків. Притому чотири з них – Олександри. А один з них є нашим земляком із села Студена колишнього Піщанського району – метеоролог Олександр Афтенюк. Це вже його третя поїздка на той найдальший, найхолодніший і найзагадковіший континент.

22 липня 2016 року «Вінниччина» друкувала інтерв’ю «В Антарктиці нині середина зими», яке дав Анатолій Руденко з Медівки Оратівського району. Він побував у трьох річних експедиціях на подарованій нам англійцями станції, працюючи там електриком та системним механіком. Цікаво, що вигравав непрості відбори, маючи за плечима Вінницький технічний університет, але будучи жителем того села. Цікавлюся в Анатолія Степановича, чи не пересікався з Афтенюком. Виявляється, так і є, одну зимівлю вони там провели разом. Медівчанин щиро побажав усім колегам успіхів.

Звернімо увагу на таку особливість: обидва наші полярники народились і виросли не в обласному  центрі чи неподалік, а в найвіддаленіших районах.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені