П’яний Олекса – смертельно небезпечний

Оратівчанин Олекса за пару днів до того відзначив двадцятиріччя. А за день майже круглу дату святкував його батько, теж Олекса. Наступного ж дня було популярне в народі свято «теплого Олекси».

Невідомо, коли, скільки і саме за чиє здоров’я вживав двадцятирічний Олексій, але після 13. 00, коли в селі Росоша донедавна Липовецького району він автомобілем «Skoda» наробив страшенної біди людям і своїй у цілому позитивній родині, у його крові виявили 1.76 проміле алкоголю!

Як саме сталася пригода, має з’ясувати детальне розслідування, а, за попередніми даними, все відбувалося так. Назустріч йому їхали два маленькі велосипедисти – шести і семи років. Будь тверезим, вибери безпечну для населеного пункту швидкість – і проблем можна уникнути. Але…

Дітки загинули на місці, а машину скинуло з дороги в зарості, де вона й загорілася. Сам підозрюваний не постраждав.

-Обидві потерпілі сім’ї характеризуються позитивно, – розповів кореспонденту «Вінниччини» староста села Росоша Юрій Кошалко. – Батьки шестирічного Дмитрика Чумаченка працюють у Держпродспоживслужбі і мали трьох діток. А сестра Лесі Олегівни Віра Олегівна пару тижнів тому приїхала до неї з села Березово Хустського району Закарпаття з двома малолітніми дітьми. Андрійко Розсоха був роком старшим від Дмитрика. Усім потерпілим висловлюємо найщиріші співчуття.

Важко сказати, чи знав Олекса-старший, у якому стані сідає за кермо Олекса-молодший. Але двадцятирічний вік – це той, коли ще й у тверезого бракує належних навиків водіння. На жаль, це той вік, коли достатньо поміняти зашарпану «копійку» на іномарку – і вже сам собі починає здаватись «мажором», наскільки ті штрафи не підростали б. Та й що штрафи чи навіть можливе покарання до 12 років позбавлення волі  порівняно з ціною життя двох дитяток?

Микола КАВУН

Фото НП у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені