Відтепер для проїзду у громадському транспорті Вінниці можна придбати разовий квиток

Але коштуватиме він на гривню дорожче

З 1 квітня для проїзду у вінницькому громадському транспорті можна буде придбати разовий паперовий квиток. Зробили це для того, аби гостям міста було зручно користуватися муніципальним транспортом та через звернення громадян, повідомляють у КП “Вінницякартсервіс”.

Відтак, доступними будуть два види квитків: на електротранспорт (тролейбус, трамвай) – вартістю 4 гривні та автотранспорт (муніципальний автобус) – 5 гривень. Діятиме разовий паперовий квиток впродовж 60 хвилин з моменту його придбання.

Придбати разовий проїзний можна буде у терміналах. Нині у Вінницькій ТГ таких 450. Розташовані вони поблизу зупинок громадського транспорту, на кінцевих зупинках та поблизу автовокзалів й залізничного вокзалу.

Вартість паперового квитка не відрізнятиметься від вартості електронного, але додатково буде включатися комісія оператора – 1 грн, додають у “Вінницякартсервіс”. Термінал видаватиме паперовий квиток та фіскальний чек з вартістю квитка та комісією оператора.

Служба контролю перевірятиме паперовий квиток за унікальним кодом транзакції та штрих-кодом.

Нагадаємо, 1 травня цього року минає рік, як у громадському транспорті Вінниці діє безготівкова оплата: за проїзд можна розрахуватися муніципальною карткою вінничанина, банківською безконтактною карткою або ж смартфоном за наявності NFC-модуля, а також QR-кодом чи SMS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені