Передчасно обірвалося життя голови Уланівської громади Олександра Крученюка

У неділю 4 квітня Вінниччину сколихнула сумна звістка про смерть Олександра Васильовича Крученюка, який був аграрієм, депутатом обласної ради, два роки працював на посаді заступника голови облдержадміністрації (2017 – 2019 рр.), а в січні був обраний головою Уланівської сільської ради.

У соцмережах повідомили, що смерть настала близько 14-ї години в готельно-ресторанному комплексі, розташованому в Літинській громаді. Були викликані лікарі, які, на жаль, уже не змогли нічого вдіяти…

Пізніше повідомлення про смерть Олександра Крученюка підтвердили його колеги та друзі. А наступного дня інформація про це з’явилась, зокрема, на офіційному сайті обласної ради.

У травні Олександрові Крученюку мало виповнитися 43 роки. Наразі офіційних повідомлень про причини його смерті немає, натомість у соцмережах та деяких ЗМІ ширились чутки про коронавірус (ним О. Крученюк перехворів ще в жовтні), про нібито ускладнення після вакцинації, про хворе серце тощо. Але видання «Vinbazar.com» оприлюднило висновок судово-медичної експертизи, згідно з яким причиною смерті став «масивний крововилив, який спричинив виразково-ерозивний езофагіт», тобто запалення слизової стравоходу.

Дружині Олександра Крученюка, трьом їхнім дітям та всім рідним і близьким померлого редакція «Вінниччини» висловлює щирі співчуття.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені