У Вінницькій області припиняє роботу відомий оператор зв’язку

Національний мобільний оператор «Інтертелеком», який надає послуги голосового зв’язку і швидкісного інтернету по всій території України у стандарті CDMA, з 1 липня оголосив про припинення надання своїх послуг у 12 областях, в тому числі і у Вінницькій.

До переліку областей, де більше не функціонуватиме «Інтертелеком», входять: Вінницька, Житомирська, Київська та Київ, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Користувачам ІТ прийшли відповідні повідомлення.

«У зв’язку з відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу, з 1 липня компанія «Інтертелеком» повідомляє про припинення надання послуг», – йдеться  у повідомленні.

Повідомляється, що захищаючи інтереси споживачів, а також з метою збереження їх прав на отримання телекомунікаційних послуг, компанія «Інтертелеком», НКPЗІ та ПАТ «Укртелеком» домовилися про прийняття вказаного номерного ресурсу для продовження надання послуг фіксованого телефонного зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені