Час великого прибирання

Наведення ладу власної оселі, двору та просторів територіальної громади належить до традиційних і приємних весняних клопотів. Як і скрізь в Україні, в Іллінецькій громаді триває двомісячник із благоустрою. Міський голова Володимир Ящук провів із цього приводу нараду зі старостами та начальниками підрозділів міськради, головними лікарями, директорами шкіл, завідувачами дитсадків, керівниками сільгосппідприємств. Серед спільних завдань – навести лад на вулицях, розчистити придорожні лісосмуги, упорядкувати території підприємств, установ та організацій, громадські місця.

Долучились до акції з благоустрою і працівники Красненьківської школи та дитсадка «Калинонька». Прибирання та розчищення тут поєднують із заготівлею дров для згаданих закладів. Кочегари складують їх у піддашки для ефективного зберігання до нового опалювального сезону.

«Управління освіти Іллінецької міської ради висловлює щиру подяку керівникам закладів освіти Галині Брижак, Світлані Онофрійчук, старості Валерії Підлісняк та усім небайдужим, хто долучився до хорошої справи, – йдеться на фейсбук-сторінці Іллінецької міської громади. – Відрадно, що благоустроєм рідного села переймаються усі його жителі. Вони впорядковують кладовище, прибирають вулиці та чепурять свої оселі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені