Сироватка: «бідна родичка» молочної кухні

Кожен дорослий і навіть дитина знають, що молочні продукти (а для дорослих – в першу чергу кисломолочні) необхідні для того, щоб організм був міцним і здоровим. Одним із таких продуктів є молочна сироватка. Її назва зі старослов’янської мови перекладається як «пов’язана з сиром». Насправді так і є, адже ми отримуємо її в результаті переробки молока, з якого роблять домашній сир (кисломолочний сир). Незважаючи на те, що сироватка вважається «відходом», корисних властивостей в ній не менше, ніж, наприклад, у молоці чи сирі. Але дехто виливає її на годування поросятам…

Склад молочної сироватки

Багато з нас просто недооцінюють всю користь молочної сироватки, адже в ній міститься величезна кількість поживних речовин та вітамінів. Багато досліджень цього молочного продукту показали, що за своїм складом сироватка дуже нагадує молоко матері. Саме тому її нерідко використовують при приготуванні дитячого чи спортивного харчування.

Незважаючи на те, що сироватка – це продукт, який отриманий після переробки молока, всі корисні компоненти, що присутні в молоці, в ній залишаються. Крім того, до складу сироватки входять вітаміни А, С, Е і групи В.

Крім усіх корисних речовин, молочна сироватка багата на вітамін під назвою біотин. Він відіграє важливу роль в організмі, оскільки бере активну участь в регуляції білкового та жирового балансу та добре впливає на мікрофлору кишечника. Також він бере участь у синтезі колагену, який допомагає зберігати красу та молодість шкіри.

Властивості молочної сироватки

Завдяки багатому складу сироватки, її застосовують не тільки для профілактики різних захворювань, а й безпосередньо для їх лікування. Крім того, використовується вона і в інших сферах життя:

* Молочна сироватка вважається відмінним загальнозміцнюючим засобом. Щоденне її вживання допоможе зміцнити імунітет, що створить захисний бар’єр не тільки від простудних захворювань, але і від різних бактерій і інфекцій.

* Коли організм страждає від авітамінозу, сироватка – це перші «ліки» від цієї проблеми. Адже в ній багато всіх необхідних організму компонентів, що допомагають налагодити роботу всіх органів і систем. Крім того, якщо в осінньо-весняний період регулярно вживати цей продукт, то це послужить хорошою профілактикою від того ж авітамінозу.

* Всі кисломолочні продукти позитивно впливають на травлення. Що стосується молочної сироватки, то в цьому випадку вона допомагає на всі 100%.

* Сироватка покращує роботу серцево-судинної системи. Особливо показана вона людям з гіпертонією, адже завдяки корисним речовинам, які містяться в сироватці, вона добре «чистить» кров, що запобігає утворенню так званих «бляшок», які закупорюють судини.

* Сироватка рекомендується при запальних захворюваннях дихальних шляхів (бронхіт, гайморит, пневмонія), оскільки вона має властивість нейтралізувати хвороботворні бактерії та запальний процес.

* Сироватка лікує депресію і стреси, тому що в сироватці є компоненти, які сприяють підвищенню гормонів радості – ендорфінів. Що стосується негативних емоцій, то вживаючи її, вони заглушуються.

Найпростіше, це купити молочну сироватку вже в готовому вигляді у магазині Але якщо ви бажаєте самостійно приготувати її, то це зовсім нескладно.

Перший спосіб. Для цього необхідно поставити потрібну кількість молока в тепле місце для природного сквашування. Через 1-2 дні, коли вийде кисле молоко, виливаємо його в каструльку і ставимо на вогонь, гарненько нагріваємо, але не кип’ятимо. Коли на поверхні молочної маси будуть видні сирні згустки, виключаєте вогонь і даєте трохи охолонути масі. Потім вилийте все в марлю, зав’яжіть і залишіть до повного витікання сироватки. В результаті отримуємо два смачних і корисних продукти, сир та молочну сироватку.

Другий спосіб. Як і в першому випадку, нам знадобиться молоко. Але тільки чекати, коли воно стане кислим молоком, ми не будемо. Необхідно довести до кипіння молоко і відразу вимкнути його, після цього додати сік лимона (на 1 л молока один лимон), перемішати і процідити. Завдяки дії лимонної кислоти процес сквашування відбувається миттєво, що зменшує час приготування сироватки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені