Знай наших!

Команда Вінницької обласної станції юних натуралістів «VIN FUN TEAM» виборола 1 місце в програмі з креативності «Destination Imagination» сезону 2020/2021 років.

Destination Imagination – найпотужніша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання покоління інноваторів та лідерів. Вона охоплює понад 150 тисяч учасників щорічно, 38 тисяч волонтерів з усього світу і 1,5 мільйона випускників із 30 країн на 6 континентах світу

Вінниччину представила команда обласної станції юних натуралістів «VIN FUN TEAM» у складі Єлізавети Житник (капітан), Поліни Дмитришиної, Олени Долінної, Маргарити Науер, Ліани Чорнобай, Сергія Страшевського, Софії Дмитришиної, а також Юрія Страшевського та Сергія Рекшенюка (тренери).

Учасники представили креативні шляхи вирішення різних екологічних викликів, а також створили відео, в якому продемонстрували власне бачення розв’язання поставлених проблем. Оцінювали  олімпіадні завдання професійні експерти з різних країн світу.

Конкурс дозволив учасникам розвинути уміння знаходити необхідні рішення в будь-якій нестандартній життєвій ситуації. Змагання проходили в три етапи: миттєвий виклик, імпровізаційний виклик і конкурс близнюків. Якщо на перших двох етапах гуртківці вчилися співпрацювати всередині команди, то на третьому передбачалося налагодження конструктивної співпраці з командою опонентів.

За обмежений час гравці, використовуючи обов’язкові елементи, які, на перший погляд, не поєднуються між собою, мали створити логічно побудовану історію. Команда Вінницької обласної станції юних натуралістів «VIN FUN TEAM» впоралася зі своїм завданням на найвищому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені