Перемога домристок

Юні музикантки, які навчаються у Вінницькій дитячій школі №2, цьогоріч відмінно показали себе на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах. Даний конкурс виконавців – дуже престижний, з високопрофесійним журі.

Світлана Піскова отримала гран-прі, а Катерина Кравчук – диплом I ступеня. Обидві дівчинки грають на народному музичному інструменті  домрі. Викладачка дівчат – Валентина Піскова, концертмейстер Світлани – Світлана Ліпська, а Катерини – Інна Сергеєва.

– Домристка Катерина Кравчук навчається у п’ятому класі музичної школи, їй одинадцять років. Дівчинка встигає усюди, вона відмінниця та має чудову техніку виконання на музичному інструменті. Катерина – з музичної родини, її мама піаністка, а сама дівчинка грає на гітарі, піаніно та домрі. Сестра-близнючка Каті також навчається в музичній школі, – розповіла Валентина Піскова. А Світлана Піскова – це моя внучка. Вона відмінниця, активна та наполеглива дівчинка. Є учасницею зразкового ансамблю домристів «Дзвінкі струни». Любов до гри на домбрі у Світланки родинна, адже її бабуся, дідусь та сестра добре грають на цьому музичному інструменті.

Підготувала

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені