Спалив живцем. А за що?

У Червоному до 51-річного чоловіка прийшов двома десятками років молодший житель селища із серйозними претензіями і ознаками сп’яніння. Оскільки непроханий гість звинувачував сусіда у смерті свого брата, зав’язався конфлікт, під час якого прибулець облив суперника бензином і підпалив. Лише після того автомобілем доставив його до Іллінецької лікарні, де медики виявили 90 відсотків шкіри обпеченою. Вони боролись за життя потерпілого, але безрезультатно: наступного ранку він помер.

Як зазначили у відділенні поліції, раніше підозрюваний у їхнє поле зору не потрапляв, особливо спиртним не зловживав. Цього ж разу він намагався збрехати, що лише допомагав загасити полум’я, але врешті-решт змушений був в усьому зізнатися. Він – в ізоляторі тимчасового утримання.

Червоне належить до Хрінівського старостату, який очолює Наталія Стойко. Ось її коментар:

-Хоч я і проживаю в Червоному, але й мені важко розібратися, що сталось. Потерпілий чоловік у нас не зареєстрований. Що стосується підозрюваного, то він був на заробітках, а як там себе поводив, хто його знає? Коротко скажу так: велика біда одразу ж двом родинам. Чекаємо висновків правоохоронців.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені