Коса благочинності

5-річна Тетянка Посоюзна з села Щітки пожертвувала гроші за свою майже півметрову косу на потреби онкохворого хлопчика. Своїм вчинком дівчинка хоче показати приклад іншим та змотивувати їх на добрі справи.

Відрізане волосся маленька вінничанка продала та купила на ці кошти спеціалізоване харчування для 10-річного Артема Білоуса, який хворіє на ДЦП, а нині ще й лікується від раку крові. Про хлопчика Тетянці розповіла її мама Анастасія. Жінка почувається щасливою, що донька пристала на її пропозицію віддати своє волосся на благі цілі.

Відрізані Тетянчині хвостики заважили 68 грамів. Спочатку планували передати зрізане волосся для виготовлення перуки онкохворим дітям. Але фірма, яка виготовляє перуки, відмовилась робити це задарма. Тож вирішили здати Тетянчине волосся на вагу. Придбав його підприємець з Одеси. Якщо стандартна ціна 2500 гривень за 100 г такої натуральної сировини, то бізнесмен, який захотів залишитися інкогніто, коли дізнався про мету продажу, вирішив підвищити ціну на півтисячі. За всі гроші, які отримає родина від угоди, в аптеці придбають спеціалізоване харчування та занесуть його в лікарню для Артема, адже лише одна банка необхідного для нього харчування коштує в межах 350-400 грн. Нині хлопчик перебуває у дитячому онкогематологічному відділенні дитячої обласної лікарні, і на відвідування до нього не пускають.

– З мамою Тетянки ми вже разом працювали. Анастасія і раніше активно долучалася до порятунку дітей. Вона робить репости, підтримує фінансово родини, яким необхідна допомога. Коли Настя звернулася до мене з проханням підказати, кому вони з донькою можуть допомогти в межах отриманої за волосся суми, то я порадила родину Артема, – розповідає організатор акції Надія Дмитрієва. – Будемо раді кожному, хто виявить бажання приєднатися до нашої акції. Як спільно з нами, так і самостійно. Хочеться зауважити, підтримати онкохворих діток можна також донорством: крові та кісткового мозку.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото vinnitsa_info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені