Вінницький вокзал на 25 років змінить власника

Вже до кінця року збираються реалізувати Пілотний проєкт з передачі в концесію (договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам) залізничних вокзалів Києва і Вінниці.

Про це заявила Ірина Кошель, директор команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, під час Українського форуму транспортної інфраструктури.

– Період концесії – 25 років. Передбачається, що в рамках договору буде побудована нова інфраструктура поблизу вокзалу – готелі, офіси, зони відпочинку. Також налагодиться інтеграція з іншими транспортними сполученнями – автобусами, міським транспортом, проведуть оновлення і реконструкцію під’їзних шляхів, парковок і транспортних розв’язок у місті, – зазначила Ірина Кошель.

Посадовиця також додала, що за окремими пілотними проєктами, такими як вокзали Львів і Одеса, уже розпочато попередні дослідження разом з IFC та Світовим банком.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені