На Вінниччині не зіпсували жодного флакону з вакциною AstraZeneca (Covishield)

Крім Вінницької області, такими результатами можуть також похизуватися лише три регіони: Луганська, Одеська та Херсонська області. Там також не зіпсували жодної дози вакцини. Про це “Главкому” повідомила гендиректорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко.
А загалом в Україні за весь час щеплення проти коронавірусу забраковано лише 583 дози індійської вакцини AstraZeneca (Covishield), яких було розбито або пошкоджено. Що цікаво, найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх пошкоджених доз. Крім цього, несуттєві втрати понесли Львівська (мінус 17 доз), Житомирська (мінус 9 доз), Кіровоградська і Полтавська (по мінус 8 доз у кожній) області.
У МОЗ наголосили, що показники втрат для вакцин зі стандартом ефективного управління вакцинами ВООЗ та ЮНІСЕФ, становить до 25%.
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 13520 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 432820 щеплень. У Вінницькій області з початку кампанії щеплення отримало 17260 осіб. За минулу добу – 225

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені