Ведмежатко вийшло із «підпілля»

Як ми повідомляли, бура ведмедиця Умка, що мешкає в Подільському зоопарку, півтора місяці тому народила малюка. Очевидно, поповнення у пари ведмедів з’явилось завдяки тому, що умови в новому просторому вольєрі більш сприятливі для розмноження. А нещодавно пресслужба зоопарку повідомила, що Умка почала виводити своє дитинча на прогулянки.

Щоправда, побачити ведмежа можна нечасто. Екскурсії для нього мама влаштовує лише у теплі дні. До того ж, далеко від схованки вони не відходять. Умка як сумлінна матір дбає про безпеку, а в холодні похмурі дні сімейка ховається в барлозі. Малюк часто видирається на мамину спину і допитливо поглядає довкола. До речі, барліг ведмеді викопали собі самотужки, «забракувавши» запропонований людьми.

Директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик розповідає, що малюк – справжній красень. Як і матір, він має рідкісний темний окрас хутра. На шиї ведмежатка біленький поясочок. Для Подільського зоопарку таке елітне потомство бурої ведмедиці, яка мешкає в зоопарку вже упродовж 15 років, є справжньою гордістю. Адже в переважній більшості українських зоопарків можна побачити ведмедів лише з рудим забарвленням хутра.  Малюк перебуває на грудному вигодовуванні. А матуся Умка харчується переважно вночі. Звечора працівники зоопарку перекидають для неї через паркан вольєру, ближче до барлогу, м’ясо, рибу, яблука, моркву, горіхи. А свого чоловіка  ведмедиця до «спальні» не підпускає – гарчить, оберігаючи нащадка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені