Жмеринський район очолила Інна Цимбал

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Інни Володимирівни Цимбал головою Жмеринської районної державної адміністрації.

Також 13 квітня було оприлюднено президентське розпорядження про звільнення Святослава Ніколайчука з посади голови Жмеринської райдержадміністрації Вінницької області «згідно з поданою ним заявою».

Інна Цимбал є депутаткою Вінницької обласної ради від партії «Слуга народу». До реорганізації району очолювала відділ освіти Жмеринської райдержадміністрації, потім працювала на посаді заступника голови Жмеринської РДА.

«Сподіваюсь, досвід та організаторські здібності дозволять Інні Володимирівні знаходити правильні рішення у нинішній непростій роботі голови району. Бажаю розуміння і підтримки людей!», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

Біографічна довідка

Інна Цимбал народилася 29 червня 1972 року. У 1994 р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Українська мова і література» (кваліфікація «Учитель української мови і літератури»), у 2006 році – Тернопільський державний економічний університет (магістратура за спеціальністю «Державна служба»).

Трудова діяльність

1994-1998 – учитель української мови і літератури СЗШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Нетішин Хмельницької області; 1999-2002 – методист відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації; 2002-2003 рр. – спеціаліст відділу внутрішньої політики апарату Жмеринської РДА; 2003-2005 – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Жмеринської райдержадміністрації; 2005 – 2008 – головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА; 2008 р. – заступник начальника відділу освіти Жмеринської РДА; 2008-2021 рр. – начальник відділу освіти Жмеринської РДА; до 13 квітня 2021-го – заступник голови Жмеринської райдержадміністрації.

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2012 р.). Депутат Вінницької обласної ради VІII скликання.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені