Учнівським лідером року стала Анна Крижанівська

Оголошено підсумки фіналу конкурсу «Лідер – 2021» серед представників учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Вінницької громади.

Як повідомляє сайт міської ради, у відбірковому турі конкурсу брали участь 30 активних, розумних, відповідальних і креативних лідерів учнівського самоврядування з різних загальноосвітніх закладів Вінницької громади. Право змагатись у фіналі за своєрідний титул «Лідер року» здобули Софія Квят із гуманітарної гімназії №1 ім. М.І. Пирогова, Софія Фікс із Вінницької ЗОШ №4 ім. Д.І. Менделєєва, Анастасія Купрієнко зі школи-гімназії №6, Анна Крижанівська зі школи №16, Лаура Гонсалес із Вінницького фізико-математичного ліцею №17 та Богдан Голумбйовський із Вінницької ЗОШ №20.

«Цей конкурс для нас уже став традиційним. Лідер – це людина, яка веде за собою інших, яка володіє силою природного впливу, яка вміє брати на себе відповідальність за прийняті рішення. І якими б не були результати конкурсу, кожний з його учасників зробив крок вперед до становлення себе як справжнього лідера, до успіху своєї шкільної команди, до власного успіху в житті», – сказала директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, вітаючи учасників фіналу.

Фіналісти презентували відеоролики на тему «Фактор успіху», в яких розкрили своє розуміння того, хто такий лідер і якими якостями він має володіти. Також у конкурсі «Умілий оратор» учні продовжували фрази відомих мислителів та письменників своїми думками. А в рубриці «Секрет» уявляли себе керівниками різних міністерств і відомств та розказували про свої перші рішення на цих посадах.

За підсумками усіх балів журі присудило перемогу і звання «Лідер року – 2021» учениці 10-Б класу Вінницької школи №16 Анні Крижанівській. Усі фіналісти та переможниця конкурсу отримали грамоти міського департаменту освіти і грошові сертифікати.

Конкурс «Лідер року» організовується Вінницьким міським палацом дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної уже понад два десятиліття.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені