«Влада має працювати для людей», –

наголосив очільник облдержадміністрації Сергій Борзов під час нещодавньої робочої поїздки до Гайсинського району.

Першим пунктом візиту голови облдержадміністрації стало смт Ситківці, що входить до Райгородської сільської територіальної громади. Тут відбулись урочистості з нагоди відкриття ЦНАПу. Окрім Сергія Борзова, участь у заходах взяли голови Гайсинської райдержадміністрації та районної ради Людмила Головашич і Віталій Савчук, а також голова Райгородської сільської територіальної громади Віктор Михайленко.

Відкриття нового ЦНАПу стало можливим завдяки програмі «U-LEAD з Європою». Зокрема, під час проведення капітального ремонту приміщення було залучено 1 мільйон 640 тисяч гривень з бюджетів Ситковецької селищної та Мельниківської сільської  ради.

У свою чергу фахівці «Програми U-LEAD з Європою»  надавали допомогу з розробки дизайну приміщення та сприяли обладнанню меблями і комп’ютерною технікою. В цілому облаштовано чотирнадцять робочих місць. Сім – безпосередньо у Ситківцях, а решту – в територіальному підрозділі Райгородського ЦНАПУ та шести навколишніх селах, де облаштовано віддалені робочі місця.

Далі Сергій Борзов поспілкувався із мешканцями 9-поверхового 96-квартирного будинку та серед іншого проінспектував роботу його ліфтів. Така увага саме до цієї споруди невипадкова. Адже ще в липні минулого року під час виїзного прийому про цей будинок Сергію Борзову розповіли його мешканці, переважно військові. Виявляється, споруда, якій вже 14 років, не перебувала ні на чиєму балансі – ані Міністерства оборони, ані Гайсинської міської ради. Відтак, в будинок роками не подавалась вода, і не працювали  ліфти. І лише активне втручання обласної влади дозволило зрушити справу з мертвої точки. Нарешті ліфти запрацювали, за що тамтешні мешканці висловили голові облдержадміністрації слова вдячності.

Втім, це лише перший етап. Адже обласна влада обіцяє гайсинчанам подальший юридичний супровід, зокрема щодо створення ОСББ, що дозволить мешканцям самим вирішувати проблеми будинку.

– Влада має працювати на людей, – зазначив наприкінці зустрічі Сергій Борзов. – Якщо є бажання, то можна і всі документи оформити, і ліфти відремонтувати, а не роками робити вигляд, що проблеми не існує…

Олег КРИВОНІС

Гайсинський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені