В області відкрили перше постійно діюче робоче місце Пенсійного фонду

Це відбулось у Джулинській тергромаді
Перше у Вінницькій області віддалене робоче місце фахівця Пенсійного фонду, яке працюватиме в ЦНАПі територіальної громади на постійній основі, відкривали начальник Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Олена Корчака, голова Джулинської ОТГ Петро Швець та старостат. Тепер там щоденно доступні усі послуги Пенсійного фонду.
«Наша співпраця з Джулинкою, в питаннях обслуговування, має довгу і успішну історію, – зазначила під час відкриття Олена Корчака. – Прийом жителів громади пенсійники Головного управління проводять ще з березня 2017 року – спочатку в приміщенні сільської ради, пізніше в сучасному ЦНАПі. Але сьогодні ми є свідками унікальної події – постійно діюча точка доступу до пенсійних послуг в безпосередній близькості до людей. Сподіваюсь, такий досвід стане зразковим для багатьох тергромад Вінниччини».
З огляду на те, що в громаді проживає понад 7 тисяч жителів, і з них 30% – пенсіонери, а також в середньому 18 осіб за день звертаються за пенсійними послугами, відкриття постійно діючого робочого місця стало більш ніж доречним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені