Одужало майже удесятеро більше, ніж захворіло

За тиждень, що минув з виходу газети, від ускладнень Ковід-19 на Вінниччині померло 56 людей (за минулу добу – 11). Загальна кількість жертв в області становить 1529 людей.

Одужав минулої доби 261 пацієнт, а всього зареєстровано нових випадків коронавірусної хвороби  27. Це чи не найабсолютніший мінімум за останні місяці. Але цілком зрозуміло, що внаслідок тривалих свят чимало недужих не зверталися до лікарів, і після завершення перепочинку статистика знову може збільшитися. Як, власне, може вона збільшитись і внаслідок великої кількості контактів – далеко не всі другий рік поспіль воліли проводити святкові дні, усамітнившись.

Менше звичайного, на щастя, зареєстрували випадків хвороби та її жертв за підсумками попередньої доби і скрізь по Україні. За 3 травня в країні  виявили 2472 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, госпіталізували 1325 осіб, померли 166 хворих, одужали 7815 осіб.

Загалом із 24 лютого в Україні проти COVID щепили 756022 людини (+919 за попередню добу). У Вінницькій області – 31161 (за минулу добу – жодної вакцинації не здійснили).

Нині Україна серед країн світу займає 24 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 8 позицію.

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені