Вкрали 26 туйУ понеділок вранці у корпункт «Вінниччини» зателефонував староста Обухівського старостинського округу колишнього Мурованокуриловецького району Василь Гук і з глибоким обуренням повідомив про те, що якісь невідомі злочинці зробили їхній громаді дуже прикрий подарунок до Дня Перемоги. На відрізку дороги Горай – Наддністрянське в районі обухівського переїзду вони вкрали 26 туй, посаджених тиждень тому біля нової автозупинки.

– Мені дуже гірко і боляче про це говорити, бо нанівець пішла праця багатьох людей, які старалися прикрасити в’їзд в село з боку Мурованих Куриловець, – сказав Василь Авксентійович. – Просто не вкладається в голові, як так можна зробити? Ми ж розчистили придорожні кущі, вирізали дику порость, розробили землю і  посадили 45 саджанців, закуплених місцевим фермером Володимиром Мельником, а у наведенні порядку сприяли керівники ФГ «Вищеольчедаївське» Володимир і Руслан Дмитруки та ФГ «Велес Віта» Петро Струсевич. Після двох поливань туї добре прижилися, але не настільки вкоренилися, щоб не піддатися злодюгам. Якщо це помста чи заздрість нам, то ми восени посадимо нові дерева, а якщо це вкрадено заради збагачення, то зловмисники не будуть мати користі з тих грошей. Господь Бог все бачить…

Того ж самого дня, 9 травня, Василь Гук зателефонував на лінію 102 і викликав наряд поліції. Правоохоронці пообіцяли зловити і притягнути до відповідальності винуватців цього злочину.

Віктор Зеленюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені