«Збережіть школу-інтернат!»

У Сутисках вчителі та колишні випускники навчального закладу, де наразі навчається близько 200 дітей, вийшли на акцію протесту  з вимогою зберегти його від закриття.

Справа в тому, що раніше навчальний заклад фінансувався із бюджету Тиврівської районної ради, однак після ліквідації району його взяла на утримання Сутисківська селищна рада. А в її бюджеті кошти на фінансування школи-інтернату передбачено тільки до серпня. Відтак, аби убезпечити інтернат від закриття, колектив звернувся із листом з вимогою передати заклад на баланс обласної ради. А щоб ще більше «загострити увагу місцевої влади», зібрались на акцію протесту, перекривши рух.

  Із мітингарями зустрівся голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Віталій Урдзік. Він повідомив, що для того, аби зберегти школу-інтернат, вже підготовлено проєкт рішення стосовно прийняття закладу на баланс області. За його словами, депутати від «Слуги народу» підготували і подали на розгляд депутатів облради проєкт рішення, яким передбачено «передачу цілісного майнового комплексу Сутисківської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. Вінницького району в комунальну власність територіальних громад Вінницької області».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені