Обікрали нардепа і вийшли у Жмеринці

Народний депутат Олексій Гончаренко розповів про прикру подію, яка сталася з ним у поїзді «Одеса – Ковель» під час поїздки на Рівненщину.

«В час, коли всі в поїзді зазвичай мирно сплять, крадіям вдалося поцупити у мене сумку з грошима, в якій було 20 тисяч гривень і банківські картки. Зранку, одразу після того, як прокинувся, я помітив, що з карток ще вночі почали знімати гроші. Як виявилося, крадії не надто обачно почали розплачуватися картками в найближчому до вокзалу «АТБ» в Жмеринці», – написав нардеп у соцмережах.

Олексій Гончаренко закликав усіх бути обачнішими та подякував працівникам Жмеринської поліції за оперативну і професійну роботу. Протягом дня правоохоронцям вдалося виявити зловмисників, вийти на їхній слід і повернути картки власникові. У цьому допомогло, зокрема, і відеоспостереження в магазині.

Одному з телеканалів нардеп розповів деталі нічної пригоди. За словами Гончаренка, в чотиримісному купе з ним їхали ще двоє пасажирів. Лягаючи спати, попутники домовились не замикати зсередини двері купе, аби четвертий пасажир, який мав підсісти вночі у Вінниці, міг легко потрапити на своє місце, не розбудивши їх. А зловмисники скористались тим, що двері були незамкнені.

Юрій СЕГЕДА

Фото з фейсбук-сторінки Олексія Гончаренка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені