Скільки заробляє Сергій Борзов?

Стали відомі заробітні плати очільників областей за квітень. Найбільше з них минулого місяця заробив глава Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай – 102 тисячі 927 гривень.

Про це повідомляє сайт «Слово і Діло».

Після Сергія Гайдая, який, до слова, не перший місяць отримує найвищу зарплату серед своїх колег, на другій позиції вже звільнений з посади очільник Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко. Його зарплата – 66 тис. 690 грн. Це можна пояснити тим, що, крім окладу і надбавок за минулий місяць, він отримав і компенсацію за невикористану відпустку – 27,8 тис. грн.

Ще п’ятеро керівників ОДА отримали за квітень більш як 57 тисяч гривень. У компанії 57-тисячників також керівник Рівненської ОДА Віталій Коваль, ХарківськоїАйна Тимчук, СумськоїВасиль Хома та Чернівецької – Сергій Осадчук.

А от голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов отримав за квітень «лише» 56956 гривень. При цьому компанію за рівнем заробітної плати йому склали колеги із Закарпатської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської та Хмельницької областей.

«Найбіднішим» серед керівників областей у квітні виявився представник з Іванофранківщини Андрій Бойчук. У його зарплатній відомості –  лише «скромні» 45 тисяч 643 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені