У Копайгороді – новий сміттєвоз

З метою підвищення якості надання комунальних послуг мешканцям Копайгородської об’єднаної територіальної громади місцева селищна рада стала власником нового сміттєвоза із заднім завантаженням. Його придбали у дольовому співфінансуванні з обласним фондом охорони навколишнього природного середовища, який виділив два мільйони триста тисяч гривень, а селищна рада – понад чотириста тисяч за рахунок власних коштів.

На офіційній церемонії передачі громаді нової машини, організованої в центрі Копайгорода, депутат обласної ради Олександр Хом’як та представник офіційного дилера «Техніки МАЗ в Україні» Сергій Савін вручили символічний ключ від сміттєвоза голові селищної ради Людмилі Кушнір. Вона подякувала обласній владі за фінансову підтримку їхньої громади в комплексному вирішенні екологічних проблем. «Наявність стихійних звалищ твердих побутових відходів, їх збирання, сортування та вивезення першочергово вимагали придбання сміттєвоза, що мало б забезпечити ефективне функціонування комунальної сфери в п’яти старостинських округах, які приєдналися в ході реформи децентралізації. І цей перший крок назустріч реалізації намічених заходів ми сьогодні зробили», – зазначила Людмила Василівна.

– Копайгородська ОТГ стала першою з трьох громад області, які в цьому році запланували придбання нової комунальної техніки, – сказав Сергій Савін. – Цей сміттєвоз комбінованого виробництва: заводське шасі з Мінська, а додаткове обладнання вироблено та встановлено в ТОВ «Спецбудмаш» міста Бровари. Задля зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище автомобіль оснащений двигуном екологічного класу «Євро-V». Техніка білоруських машинобудівників уже більше 25 років на ринку України і зарекомендувала себе надійною та ефективною в експлуатації.

У свою чергу Олександр Хом’як гарантував свою подальшу підтримку місцевій громаді у сфері створення сприятливих умов для життя людей. «Але одним сміттєвозом проблему не вирішимо, поки не дійде через свідомість і мораль усвідомлення того, що не треба смітити де попало, а наявні побутові відходи треба обов’язково сортувати».

Віктор Зеленюк

Копайгородська громада

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені