«U-LEAD» допоможе знаннями

Одинадцять громад Вінниччини відібрані для участі у навчаннях Програми «U-LEAD з Європою» на тему просторового планування та управління природними ресурсами.

Як повідомила облдержадміністрація, можливість переймати досвід Євросоюзу здобули Хмільницька, Стрижавська, Дашівська, Шпиківська, Тростянецька, Крижопільська, Липовецька, Яришівська, Турбівська, Якушинецька та Ямпільська громади. Загалом в Україні для участі у навчаннях «Кроки для спеціалістів» відібрали 225 громад.

«Участь у програмі – це можливість підвищити професійний рівень посадових осіб, також зосередитись на збільшенні ефективності використання ресурсів. Таким чином, вдасться посилити спроможність громад та залучити додаткові кошти на розвиток», – зазначив керівник Вінницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Віталій Швець.

Для відібраних громад проведуть семінари щодо принципів просторового планування територій та користування землею і природними ресурсами. А за результатами навчання 48 громад України отримають додаткову експертну підтримку в розробці Комплексного плану просторового розвитку території громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені