Володимир Бабошин більше не очолює фонд сприяння будівництву

Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву багато хто на Вінниччині звик називати просто «фондом Бабошина», оскільки Володимир Бабошин очолював його з моменту створення, тобто з 1997 року.

Проте нещодавно голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про зміну керівника цієї комунальної організації. «Звільнити Бабошина Володимира Олексійовича з посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» з 19 травня 2021 року, за угодою сторін…», – йдеться, зокрема, в розпорядженні. Також цим документом голова облради розпорядився покласти виконання обов’язків голови КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» на Олександра Петровича Паламарчука, який донині був заступником голови фонду. Зазначається, що О. Паламарчук буде «в. о.» до призначення нового керівника.

Фонд сприяння інвестиціям та будівництву заснований Вінницькою облрадою. Він є спеціалізованою кредитно-фінансовою організацією, займається інвестуванням у будівництво житла на селі, наданням пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання з добудовою і реконструкцією житла, на спорудження інженерних мереж… Саме цей фонд  свого часу надавав пільгові 3-відсоткові кредити на побудову житла, також він фінансує обласні програми «Доступне житло», «Власний дім», «Питна вода», «Енергозбереження», «Інженерні мережі газопостачання та водопостачання» тощо.

Довідка

Володимир Олексійович Бабошин народився 7 вересня 1948 року. Закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Загальний стаж роботи в галузі – майже 55 років. Призначений на посаду керівника фонду розпорядженням голови Вінницької ОДА від 19 травня 1997 р. Заслужений будівельник України, нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Грамотою Верховної Ради України, відзнакою «Почесний працівник будівництва та архітектури» ІІ ступеня, відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені