Казковий світ незвичайного хлопчика

Перша персональна виставка робіт юного художника Микити Кубаря відкрилась у кінотеатрі «Родина».

Микиту називають незвичайним не тому, що цей хлопчик з аутизмом, а тому, що він талановитий і має творчі захоплення, одним із яких є живопис. «Мій казковий світ» – таку назву має перша виставка юного митця. До її створення долучилось чимало друзів та благодійників.

Як повідомляє сайт Вінницької міськради, організувала виставку громадська діячка, співзасновниця Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Катерина Поджаренко. Сприяли також міський департамент культури, кінотеатр «Родина», підприємці та митці.

Мама Микити пані Вікторія розповіла, що син малює з п’яти років. «У чотири з половиною роки дізнались про його діагноз, це був дуже важкий шлях, тоді ще було дуже мало інформації, ми не могли зрозуміти, що це. Пройшли дуже довгий шлях, щоб знайти його місце у житті. Він більше року мріяв про цю виставку – малював, старався працювати зі своєю вчителькою. Йому краще малювати, ніж спілкуватися з людьми, він весь у творчості. Те, що він зараз бере участь у виставці картин, – це результат дуже великої роботи, адже такі діти з аутизмом раніше взагалі були замкнуті у чотирьох стінах. Зараз Микита навчається у звичайній школі, але це все велика титанічна праця», – каже мама художника.

 В експозиції представлено 18 картин Микити Кубаря – яскравих, добрих, кумедних, справді казкових. Виставка триватиме по 28 травня у приміщенні кінотеатру «Родина», вхід вільний.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені