Вінниччина – на дванадцятому місці серед областей за кількістю вакцинацій

�

Дізнатися про детальну статистику щеплень можна за допомогою інтерактивної Карти вакцинацій. Її створила громадська організація “Антикорупційний штаб”. Карта вакцинацій доступна за посиланням.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих територій), є повністю безкоштовною, має форму зворотного зв’язку та можливість повідомити про порушення, пов’язані з процесом вакцинації в України. Окрім того, за допомогою Карти жителі будь-якої області України зможуть у кілька кліків знайти найближчий пункт вакцинації. Щодо втрачених доз, то на ресурсі можна побачити ймовірну кількість вакцин, які було утилізовано за певний період в конкретному пункті щеплення.

Вінницька область нині  посідає дванадцяте місце серед 24-х регіонів України за кількістю провакцинованого населення із розрахунку на 10 тис. осіб. Лідирують за кількістю щеплених від COVID-19 Київська, Полтавська та Тернопільська області. Найменше осіб провакциновано на Донеччині, Луганщині та Харківщині.

Нагадаємо, що станом на 27 травня в Україні від коронавірусу зробили 1 099 713 щеплень (+15 131 за попередню добу). У Вінницькій області – 40 027 (+481)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені