Початкову школу не закриють

У Попівській філії Липовецької опорної школи №1 відбулися збори колективу та батьків, на яких обговорювались питання освітнього процесу в наступному навчальному році, зокрема збереження у селі Попівка школи – хоча б початкової.

Про рішення зборів розповів на своїй фейсбук-сторінці директор Комунального опорного закладу освіти «Липовецька ЗОШ І – ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Василь Авраменко, який також є депутатом Липовецької міськради.

«Як ви, мабуть, знаєте, Липовецька міська рада затвердила план оптимізації освітньої мережі нашої громади. Зокрема, один зі структурних підрозділів нашого опорного закладу, а саме Попівську філію, планувалось закрити. Завдяки спільним зусиллям депутатів місцевої ради, керівництва управління освіти, голови профспілки освітян, батьків та моїй активній позиції вдалося зберегти нашу школу, при умові, якщо збережеться наявна мережа учнів!», – зазначив Василь Авраменко.

За його словами, учням 5-9 класів таки доведеться їздити на навчання до Липівця, а школярі початкових класів навчатимуться в рідному селі у селі. Ідеться також про те, що прихильники збереження в Попівці початкової школи провели ряд господарсько-організаційних заходів та заручились підтримкою місцевих меценатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені