«Бронза» з пауерліфтингу та «срібло» з боксу

вибороли на українських чемпіонатах вінничани.

Олександр Балан на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу отримав «бронзу» у вправі «жим лежачи». Хлопець – вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, де тренується близько року.

– Завжди радію, коли вінничани показують хороші результати на всеукраїнському рівні.  Дякую Олександру Балану та його тренеру Вікторії Поліщук за пророблену роботу та бажаю подальших перемог, – зазначив  голова комітету з  фізичної культури та спорту Сергій Краєвський.

Тренер Вікторія Поліщук про свого вихованця розповіла, що Олександр дуже цілеспрямований та наполегливий спортсмен, дуже творча і різностороння особистість, серед його захоплень – не лише заняття  пауерліфтингом, а й гра на домрі.

В свою чергу Олександр Яровий привіз «срібло» з Всеукраїнського турніру з боксу. Хлопець – представник міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця», тренувався у Дениса Осадчука.

– Олександр Яровий має велику жагу до перемоги, багато працює над собою, дуже старанний спортсмен. У боксі важлива і сила, і витривалість, і швидкість реакції, всі ці якості притаманні Олександру. Він здобуває перемоги не лише на всеукраїнському рівні, а й на європейському, – розповіла про юного спортсмена заступниця директора міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Раїса Рибачук.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

за матеріалами з сайту Вінницької міської ради

Фото з сайту Вінницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені