Діти з Академії

Ладижинчанка Анастасія Гавриляк  – бізнес-леді, багатодітна матуся, педагог з багаторічним стажем та благодійниця, хоча цю сторону свого життя вона воліє не афішувати.

Свій шлях від шкільної вчительки іноземних мов до власниці дитячого розвиваючого центру вона пройшла за декілька років. Маючи чотирьох дітей, найстаршу Марію, середульших Івана і Андрія та найменшого трирічного Максимка, пані Анастасія спромоглася не лише дати їм раду, працювати у школі, навчати дітей іноземної мови у власній «Академії Кідс» та займатися з маленькими вихованцями у мінісадочку, який діє при центрі.

– Справа усього мого життя тісно пов’язана з дітьми. Через це я маю можливість паралельно з роботою приглядати та займатися освітою і розвитком власних дітей. Адже всі четверо відвідують мій дитячий центр. І якщо вдома дітки дозволяють собі певні слабкості в поведінці, то на роботі ставляться до мене, виключно як до педагога, – розповідає Анастасія Гавриляк. – Хоча, не буду кривити душею, з дітьми мені дуже допомагає мама і чоловік. Без їхньої підтримки моє серце було б неспокійне, а так, я впевнена, що про дітей, за моєї відсутності, добре подбають. Коли жінка знає, що її діти здорові і не голодні, то тоді можна й гори вернути.

Бізнесвумен зізналася в інтерв’ю, що, отримавши педагогічну освіту, не планувала йти вчителювати до школи, однак життя розпорядилося інакше і підштовхнуло її зробити саме такий вибір.

– Я завжди воліла давати своїм дітям трохи більше знань і навичок, ніж це пропонували дитячі садки та шкільна програма, – каже пані Анастасія. – Коли моєму найстаршому сину виповнилося 2 роки, я натрапила на оголошення в газеті, де пропонували роботу викладача на курсах англійської мови у Ладижині. Курси створювали гайсинчанка Юлія Давидко з чоловіком. Вони також відкрили у нашому місті філію студії «Розумашка». Я «загорілася» цією ідеєю, і після співбесіди мене прийняли на роботу. У Давидко я пропрацювала 5 років. А згодом продовжила розвиток курсів та дитячого центру вже самостійно. Змінила «Розумашку» на центр навчання та розвитку дітей – «Академія Кідс» (назву обирали довго, вдалися навіть до голосування). Якби не подружжя гайсинчан, напевно, я б так і не наважилася на відкриття власної справи.

При викладанні англійської Анастасія Гавриляк використовує британські навчальні програми та оксфордські підручники. Працюючи з малюками у мінісадочку – сучасні методики розвитку дошкільнят з елементами Монтессорі, творчості та фізичної активності. Найбільшою популярністю в центрі користуються курси іноземних мов для учнів від 3 до 15 років, підготовка дітей до школи та ранній розвиток малюків в мінігрупках, де дітки можуть перебувати впродовж чотирьох годин. До мінісадочка при «Академії Кідс» приймають діток вже з двох рочків та дошкільнят. Групи формують до восьми вихованців.

– Малюкам у садочку ми намагаємося створити умови максимально наближені до домашніх, – ділиться «кухнею» центру його власниця. – Займаємося з ними в ігровій формі, поділивши за віком, вивчаємо англійську мову, гуляємо на свіжому повітрі. Щоправда, харчування в центрі не передбачене. Але батьки можуть давати діткам з собою щось на перекус і водичку – це не забороняється.

– Найчастіше наші клієнти приходять до центру з чітким розумінням, що вони хочуть отримати у підсумку. Такий настрій дуже полегшує роботу педагога чи вихователя, адже не потрібно нікого змушувати до навчання. Звісно, бувають і винятки, але кожен такий випадок потребує індивідуального підходу. Зі свого боку я також дуже стараюся, аби заняття були цікавими, змістовними та плідними. Останнім часом були труднощі з набором діток до центру, пандемія і карантин всіх зачепили. Але ми зуміли адаптуватися й до цих умов, хоча певний період все ж таки не працювали, – розповідає Анастасія Гавриляк. – На літо центр не закривається. На канікулярний період набираємо групи з вивчення англійської мови, з підготовки до школи, на ранній розвиток (заняття з дітками від одного року спільно з мамами), та звичайно діятиме наш популярний мінісадочок.

Не так давно «Академія Кідс» змінила «місце прописки». З орендованого приміщення в центрі Ладижина студія переїхала ближче до природи. Наводити лад в новому пристанищі пані Анастасії допомагав її чоловік. Вадим нам «відмінно» справився із завданнями «прибити, прикрутити, повішати». Він є надійною опорою та головним порадником дружини в усіх питаннях.

Вихідні дні пані Анастасії цілковито належать її родині. Жінка зізнається, що коли мала менше власних дітей, то дозволяла собі працювати і в суботу, і в неділю. Однак нині хоче встигнути усім приділити увагу – і дітям, і чоловіку. За гарної погоди сім’я Гавриляк полюбляє виїздити на природу (улюбленим місцем родини в Ладижині є місцевий парк) та влаштовувати пікніки просто неба. Троє старших дітей нашої героїні отримують музичну освіту. Марія закінчила клас по фортепіано, Іван – навчається грі на гітарі, Андрій опановує саксофон. Крім того, хлопці ще й професійно займаються футболом, полюбляють прогулянки з друзями та активний спосіб життя. Максимко відвідує матусин садочок, росте допитливим та кмітливим хлопчиком.

Вікторія МЕЛЬНИК

Світлини надані Анастасією Гавриляк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені