Як промінь світла і тепла…

Просторий майданчик біля сільського будинку культури в Шипинках став місцем проведення свята Міжнародного дня захисту дітей для юних громадян Копайгородської територіальної громади. Його організатори постаралися, щоб діти отримали радість, гарний настрій, багато посмішок і щасливих хвилин.

Сюди вперше прибули наймолодші представники семи старостинських округів, які об’єднані в одну громаду. З теплими вітальними словами до присутніх звернулася керівник селищної ради Людмила Кушнір, яка сказала, що це не просто веселе традиційне свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб вони росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами. Вона побажала юним землякам  чистого й мирного неба над головою, душевної наснаги й міцного здоров’я, щоб ніякі життєві прикрощі не затьмарювали їхнього дитинства.

Від імені голови Жмеринської райдержадміністрації Інни Цимбал передав вітання учасникам свята начальник служби у справах дітей Олег Школяр.

Більше трьох годин веселилися діти. Вони брали участь у виступах художньої самодіяльності, різноманітних конкурсах та іграх, робили світлини на згадку у прекрасних фотозонах, одержували призи. А все дійство завершилося дитячою дискотекою та частуванням солодощами. Воно, безперечно, залишиться у дитячих спогадах як промінь світла і тепла.

Віктор Зеленюк

Копайгородська громада

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені