Нарахування, виплати, доставка…

Пенсія у похилому віці – основне джерело доходу. Зважаючи на досить скромні розміри цих доходів, стає зрозумілим, з яким нетерпінням літні люди чекають на чергову індексацію, перерахунок чи добавку. Нараховане та отримане прискіпливо порівнюється з аналогічним у колишніх колег та сусідів, родичів подібного віку. І тоді починаються безкінечні «чому»… Аби розвіяти сумніви у правильності нарахувань та переконатися, що жоден рік додаткового стажу не опинився поза увагою, читачі нашої газети телефонують на щомісячну гарячу лінію, щоб отримати роз’яснення від начальниці Головного управління ПФУ у Вінницькій області Олени Корчаки. От і цього разу, 28 травня, відповідь з перших вуст отримали півтора десятка мешканців області.

І ще раз про перерахунок пенсій з 1 квітня

Запитання. Дуже розраховувала на цьогорічний перерахунок пенсій, бо маю щастя, будучи на пенсії, ще працювати. Але довгоочікуваного підвищення не отримала. Чула, що це станеться за кілька місяців. Чому так? А може, мені і не перераховували ту пенсію?…

Валентина Отаманець,

Вінниця.

Відповідь. Щороку 1 квітня, починаючи з 2018-го, Головним управлінням Пенсійного фонду Вінниччини проводиться автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Але в поточному році квітневий перерахунок буде проведено в травні, а перераховані пенсії з доплатою за квітень та травень жителі області отримають у червні.

Перерахунок пенсійних виплат проводиться за даними Реєстру застрахованих осіб на підставі поданих страхувальниками звітів про сплату єдиного внеску. Оскільки з 1 січня 2021 року законодавством передбачено щоквартальне подання об’єднаної звітності з ЄСВ і податку на доходи фізичних осіб протягом 40 календарних днів після останнього дня звітного кварталу, відповідно, станом на 1 квітня 2021 року дані про страховий стаж та заробітну плату за січень та лютий 2021 року в Головному управлінні були відсутні.

Отже, перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться з 1 квітня, після надходження відомостей про сплату єдиного внеску за попередній квартал.

Нагадуємо, що право на такий вид перерахунку мають особи, які:

після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу;

набули менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше двох років.

Що дає централізована система пенсійного забезпечення?

Запитання. Раніше для оформлення пенсії  майбутньому пенсіонеру потрібно було звертатися до представницьких органів ПФУ суто за місцем проживання. Ніби тепер тавкої «прив’язки» немає, і це можна зробити у два кліки з ком’ютера чи смартфона?

Федір Хомутинник,

Жмеринка.

Відповідь. Пенсійним фондом України створено необхідну технічну базу, що дало можливість змінити процес призначення/перерахунку пенсій. З 1 квітня 2021 року запрацювала централізована система пенсійного забезпечення. Реалізовано механізм єдиної черги завдань і спеціалістів у межах держави, тобто вільний спеціаліст у будь-якій точці України опрацьовує пенсійну документацію у найкоротші терміни.

Єдина черга здійснює рівномірне навантаження на кожного працівника та дає змогу уніфікувати підходи до опрацювання звернень.

Нова технологія екстериторіального призначення/перерахунку пенсії передбачає:

  • подання громадянами заяв про призначення/перерахунки пенсій через фронт-офіси, віддалені робочі місця або вебпортал Пенсійного фонду, незалежно від місця проживання;
  • заяви обліковуються в єдиному електронному журналі реєстрації заяв про призначення/перерахунки пенсій;
  • автоматичне формування черги та розподілу завдань між фахівцям бек-офісів, залежно від типу звернення та термінів його опрацювання;
  • заяви і прийняті документи опрацьовуються бек-офісами територіальних органів Фонду в порядку черговості, незалежно від місця прийому заяв та місця проживання пенсіонерів.

Очікуваними результатами запровадження екстериторіального призначення/перерахунку пенсій є:

  • зменшення термінів призначення та перерахунку пенсій;
  • єдиний підхід до застосування пенсійного законодавства;
  • оптимізація навантаження на працівників;
  • централізована прозора система контролю за діями фахівців, які здійснюють призначення та перерахунки пенсій;
  • мінімізація особистих контактів із громадянами, відв’язка звернень та їх опрацювання від територіального принципу;
  • попередження можливих випадків зволікань у прийнятті рішення, відкладання у «довгу шухляду» або обрання «пріоритетних» справ.

     Загалом, з початку роботи в централізованій системі призначення/перерахунку пенсій кількість опрацьованих фахівцями Фонду області звернень за призначенням пенсій зросла на 66%.

Допомога на поховання – виключно через банки…

Запитання. Чи правда те, що тепер допомогу на поховання, як і недоотриману пенсію померлого родича, можна отримати виключно через банк? Що для цього треба зробити?

Олександр Ш.

Тульчин.

Відповідь. З 1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», виплата допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера проводиться виключно через банківські установи.

Відтак, при зверненні за отриманням допомоги на поховання або недоотриманої пенсії, до документів, що ідентифікують заявника, та документів про смерть пенсіонера, в обов’язковому порядку надається довідка про реквізити банківського рахунку в форматі IBAN, відкритого на особу, що звернулася за отриманням послуги. Варто зазначити, що такі виплати можна оформити у будь-якому Сервісному центрі Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання померлого пенсіонера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені