Безкоштовні екоекскурсії за вторсировину

проводитимуть для вінницьких школярів.

Організатори екскурсій ТМ «Екосервіс» на своїй сторінці інформують, що такі безкоштовні екскурсії відбуватимуться протягом червня. Під час них діти матимуть можливість дізнатися, чому потрібно сортувати відходи, чим відрізняється сміття від вторсировини, що з відходів переробляється, а що ні. Також учасники побачать, як працюють люди та техніка на підприємстві, як відбувається глибоке сортування та підготовка вторсировини до переробки.

– Екскурсія безкоштовна, проте кожен учасник має принести 2 кг різної вторсировини (пластик, папір, плівка, ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки, пакети, скляні пляшки чи банки тощо). Ця вторсировина стане наочним прикладом для засвоєння дітьми правил сортування, а також буде внеском для закупівлі саджанців дерев, які висадять в дворах та парках нашого міста в рамках акції “Перетворюємо сміття в дерева”, – повідомляють організатори.

Гості також відвідають «Музей старовинних речей та музичної техніки». Загальна тривалість екскурсії – 1 година. Кількість учасників однієї групи – до 30 осіб. Записатись на екскурсію можна за тел. (067) 7437959.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені