Митці долучились до порятунку Максимка

Благодійну акцію «Назустріч мрії» влаштували в обласній бібліотеці ім. К. Тімірязєва. Головна її мета – зібрати кошти на лікування важкохворого трирічного Максимка Вінніченка. До організації доброї справи долучились митці, які пожертвували свої творчі роботи, також громадські організації та місцеві політики.
Відвідувачі благодійної виставки-продажу отримали нагоду придбати творчі роботи відомих народних майстрів Віктора Косаківського, Галини Чадюк, Олени Ільченко, Надії Іщенко, Ірини Шостак-Орлової, Надії Андрушкової, Надії Станіслав, Віри Ящук, Олени Репій, вихованців і вихователів центрів реабілітації дітей та молоді «Обрій» і «Гармонія», картини художниці Наталії Жишко і студентів-архітекторів Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну, також дитячі книги письменниць Ірини Федорчук, Галини Рибачук-Прач, Олени Вітенко, Лариси Сичко. А ще на акції було встановлено скриньку для збору коштів із написом «Подаруй Максимкові надію».


Як повідомили в «тімірязєвці», благодійна виставка-продаж триває, також можна підтримати хлопчика, переказавши пожертву на картку його мами у «ПриватБанку»: 4731 2196 1868 9321 (Вікторія Вінніченко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені