Берегиню роду Луцишиних привітали зі сторіччям

Столітній ювілей відсвяткувала вінничанка Надія Дмитрівна Луцишина. Від імені міської влади довгожительку привітали представники департаменту соціальної політики та вручили їй Почесну грамоту і премію.

Як повідомив сайт міськради, Надія Дмитрівна народилася 8 червня 1921 р. в селі Крищинці Тульчинського району. Близько десятиліття трудилась у колгоспі, а після закінчення Вінницького торговельного технікуму майже 30 років пропрацювала в універмазі продавчинею. 

Покійний чоловік Надії Дмитрівни – заслужений майстер України з кераміки та гончарства Олексій Григорович Луцишин. Нині у Вінниці діє Музей гончарства ім. О. Луцишина як філія обласного художнього музею.

Подружжя виховало сина Леоніда (на знімку з пані Надією). Він, як і батько, займається творчістю – організовує мистецькі виставки та керує кількома вокальними колективами. 

«Наша іменинниця має чудову родину, сина, двох онуків та двох правнуків. Це уже десята вінничанка, яка святкує 100-літній ювілей цього року. Хочу зазначити, що у нас є традиція, коли ми вітаємо усіх наших поважних ювілярів від імені усієї нашої громади, адже для людей завжди важлива увага», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова. 

До речі, відповідно до міської соціальної програми, мешканці Вінницької територіальної громади, яким виповнилося сто років, отримують довічну щомісячну матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Фото з сайту Вінницької міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені