Волонтерство як засіб виховання

Директор нашого Центру професійно-технічної освіти №1 Валерій Васильович Дяків не тільки особисто є активним волонтером, але й залучає до цієї важливої справи учнів та колектив закладу.

Наші учні, майбутні кухарі, постійно готують та передають на передову смаколики для наших захисників. Незважаючи на пандемію та спричинені нею карантинні обмеження, дівчата і юнаки продовжують радувати воїнів варениками, пиріжками та іншими з любов’ю приготованими стравами й напівфабрикатами. Адже теоретичні заняття проходять дистанційно, а от практичні відпрацювання – безпосередньо в Центрі. Групами не більше ніж по 20 осіб учні проходять практику і саме під час цих занять готують для наших воїнів.

Загалом від початку року вихованці ЦПТО №1 м. Вінниці приготували для захисників України 33 тисячі дерунів, близько 148 тисяч вареників із капустою, картоплею та вишнею, 84 кг голубців, 234 кг борщового концентрату, 199 кг квашеної капусти, понад 3,5 ц моркви й буряка по-корейськи та маринованої капусти, 38 кг млинців із лівером та сиром, також понад 30 тисяч пиріжків із капустою, горохом, яблуками та повидлом. Пиріжки готували не тільки в майстерні, а й у їдальні центру.

– Що стосується вареників, то це напівфабрикати, які дуже легко буде приготувати. Відварені майже до готовності, помащені олією, аби не злипалися, охолоджені й заморожені. Вже на передовій бійцям достатньо буде на 2-3 хвилини занурити їх в окріп, і все – страва готова, – розповідає Неоніла Анатоліївна Чайковська – майстер виробничого навчання, завідувачка майстерні, яка нагороджена почесною відзнакою «Волонтер України».

Колектив та учні Центру допомагають українському війську від початку бойових дій на Сході держави. Слюсарі з ремонту колісних і транспортних засобів ремонтують автомобілі, виготовляють металеві підставки для розігрівання їжі та спеціальні кішки для зняття розтяжок. Але, звісно, основною частиною волонтерської діяльності учнів ЦПТО є кулінарія.

Щороку беремо участь у фестивалі польової кухні пам’яті Тараса Сича, який невдовзі відбудеться уже вшосте. Під час заходу в парку готуватимуть страви просто неба та збиратимуть кошти для потреб бійців ООС, на лікування поранених та реабілітацію ветеранів. За традицією, смаженим на вогнищі кабанчиком колектив нашого закладу на чолі з Валерієм Дяковим планує частувати учасників фестивалю.

До речі, Валерій Васильович за волонтерську роботу нагороджений орденом «Єдність і воля». ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці» теж має за це безліч нагород. Наш заклад нагороджений дипломом як лауреат регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина 2019», де посів ІІІ місце в номінації «Добро починається з тебе». Нещодавно отримали і диплом учасника конкурсу «Благодійна Україна 2020». Також маємо подяку за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху за підписом Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Ми переконані, що робити подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати!

Лідія РИЖІЙ,

завідувачка бібліотеки ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені