«Допоможу, чим можу»

Днями народний депутат України Ірина Борзова побувала з робочою поїздкою в Копайгородській територіальній громаді. Про її результати вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.  

«Спілкувалась з головою громади Людмилою Василівною Кушнір. Їздили разом у Копайгородську опорну школу, де встановили нове обладнання в харчоблок шкільної їдальні. Задоволені і діти, і вчителі, і батьки. В дворі школи хочуть облаштувати дитячий майданчик. Обов’язково допоможу зробити зону відпочинку для дітей.

Також Копайгородська громада планує відкрити ЦНАП, щоб надавати людям адміністративні послуги на місці. Обладнання є, а от приміщення, де можна розмістити «прозорий офіс», в плачевному стані. Допомагатиму вирішити питання з ремонтом.

В селах Копайгородської громади буде швидкісний інтернет – 760 тисяч гривень виділила держава! Зараз там навіть телефонного зв’язку нормального немає.

Були в селі Каришків. Там гарний будинок культури і чудовий колектив народної творчості «Родина», яким керує Перебийніс Анатолій Володимирович. Відвідала і багатодітну родину, яка створила дитячий будинок сімейного типу. Година Надія Миколаївна разом з чоловіком Володимиром Олександровичем виховують десять дітей! Прекрасна сім’я, чудові діти, теплі довірливі відносини і затишний будинок, на подвір’ї якого багато квітів.

Копайгородську громаду потрібно розвивати. Працюватимемо над цим разом з головою громади Людмилою Кушнір. Її болить доля людей, і вона робить все, щоб життя в селах було комфортнішим. Допоможу, чим можу».

Віктор Зеленюк

Копайгородська громада

Фото автора  �

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені