На першому місці – футболістки Вороновицької громади

Фінальні змагання обласної першості з футболу під егідою Товариства «Колос» серед дівчат 2008-2009 років народження відбулись на базі Тростянецького ліцею Вороновицької селищної ради. Перемогу в цьому турнірі здобули юні футболістки Вороновицької громади.

Змагання першості Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» із футболу «Золотий колосок» присвячені 30-й річниці незалежності України.

– Тростянецька школа-ліцей вперше приймала обласні змагання з футболу такого рівня і гостинно зустріла команди Мурованокуриловецької, Тульчинської, Літинської та Шаргородської територіальних громад, – розповів тренер команди-переможця Олег Лановенко. – Наша команда не пропустила жодного м’яча і перемогла усіх суперників (Тульчин обіграли з рахунком 5:0, Шаргород – 5:0, Літин – 1:0, Муровані Курилівці – 1:0). Дівчата великі молодці. Уся наша Вороновицька громада пишається ними. Вони показали, що наші тренування не марні, проявили характер, витримку та майстерність.

Як розповів Олег Лановенко, команда, основу якої складають учениці Тростянецького ліцею, здобула право представляти Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях, що відбудуться 6-10 липня у Скадовську Херсонської області.

– Хочемо подякувати людям, які допомогли в організації цього спортивного свята, – продовжує тренер. – Підприємцям Тарасу Біліченку, Ярославу Андрушку, Юрію Остапчуку, Івану Головченку, директору школи Володимиру Вікторовичу Біліченку, який підтримав ініціативу і всіляко допомагав, технічному персоналу та учням школи, які помагали підготувати стадіон, кухарям, також старості Тростянецького старостинського округу Русланові Карпусю, керівнику Вороновицької ДЮСШ Віталію Матвієнку та, звісно, голові нашої громади Олександру Геннадійовичу Ковіньку. Разом ми велика сила!

А ІІ місце на обласному фіналі «Золотого колоска» серед дівчат 2008-2009 років народження посіла команда Літинської громади (тренер Олег Киналь), ІІІ місце у команди Шаргородської громади (тренер Степан Пустовіт). Переможцям і призерам вручено кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».

До речі, днями ще дві команди з Вороновицької громади (футболісти-хлопці 2009-2010 та 2011-2012 рр. народження, яких тренує Віталій Матвієнко) змагатимуться у Гнівані за право представляти Вінниччину на всеукраїнському рівні.

Юрій СЕГЕДА

Фото Олександра ПАЩЕНКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені