Пісенна мрія Валерії Пащенко

У тому, що мрії стануть реальністю, переконана учасниця вокального ансамблю «Конвалія» Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці Валерія Пащенко.

Валерія народилась у Луганську, а навчалася в санаторній школі-інтернаті міста Щастя. У 2014 році в рідному місті стало неспокійно, постійно лунали постріли, вибухи. Тому, коли настав час вибору професії, вирішила переїхати до Вінниці. Наразі навчається у ЦПТО №1 на III курсі, здобуваючи професію кухаря-кондитера.

– Я впевнена, що саме ця професія потрібна нашій країні, – каже Валерія. – Але ще з п’яти років я мріяла про сцену і співала завжди, де б не була.

У Центрі профтехосвіти дівчина відвідує вокальний гурток, де втілюється її маленька мрія. Валерія Пащенко з радістю бере участь у тематичних заходах міста і навчального закладу.

Зважаючи на карантинні обмеження, останнім часом чимало конкурсів відбуваються дистанційно. Ще минулоріч у таких конкурсах спробувала свої сили наша юна вокалістка і взяла участь у VII Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв, Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий серпантин», Міжнародному чемпіонаті мистецтв «Ice art fest 2021», на яких виборола перші місця. Також торік виборола стипендію від фонду гурту «ТІК» на закупівлю музичного обладнання (якісних мікрофонів).

– Дуже хочу пов’язати своє життя з музикою, самоствердитись як солістка. Мрію стати відомою й займатись улюбленою справою, – ділиться Валерія.

Життєрадісна дівчина говорить, що полюбляє сучасну музику: творчість Христини Соловій, гурту «GO-A», Тіни Кароль, Оксани Мухи. Прагне досягти успіху в житті й бажає цього усім.

Вона не лише талановита вокалістка з ніжним тембром, широким діапазоном і неймовірною харизмою, а й наполеглива, цілеспрямована, не зупиняється на досягнутому. А ще товариська, має багато друзів, з якими познайомилась під час різноманітних конкурсів і фестивалів.

Ірина ІВАННІКОВА,

керівник вокального гуртка «Конвалія» ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені