Затопило городи, криниці й погреби

Як повідомила прес-служба ГУ ДСНС у Вінницькій області, в селі Качківка Могилів-Подільського району Ямпільської громади 27 червня на вулицях Зарічній, Соборній, Гагаріна та Шевченка затопило тридцять городів та одинадцять домогосподарств.  На допомогу постраждалим прийшли рятувальники ДПРЧ-35 міста Ямпіль, які відкачали воду з одинадцяти криниць та семи погребів.

До проведення даних робіт від ДСНС залучалося три чоловіки особового складу та один спецавтомобіль. Було відкачано близько трьохсот кубів води.

За підрахунками місцевої влади, без урожаю цьогоріч залишиться понад сотня мешканців села. На місці надзвичайної події побував перший заступник голови облради Володимир Кістіон. Разом із заступником голови Ямпільської громади Михайлом Трубою та сільським старостою Ігорем Попівським він обійшов усі двори, що потерпіли від великої води. Було складено акти пошкоджень для подальшого вирішення питання щодо виплати компенсації.

Днем раніше рятувальників викликали на допомогу в Ратушський старостинський округ тієї ж Ямпільської громади, де внаслідок сильного дощу в річці Яланка піднявся рівень води, і жінка, яка гнала худобу, опинилась на «острівці» посеред річки. Вона самотужки не змогла вибратися. Рятувальники за допомогою спецобладнання доправили жінку на берег, за що вона їм безмежно вдячна.

Віктор Зеленюк

Могилів-Подільський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені