Вакцинується Нацгвардія

У Національній гвардії України станом на 29 червня першою дозою вакцини від коронавірусу щеплено понад 63% особового складу, завершили вакцинацію (отримали дві дози) 24% нацгвардійців. Активно триває вакцинація і у військовій частині 3008, що дислокується у Вінниці.

 Як повідомляє пресслужба НГУ, процес щеплення триває як у містах, де розташовані військові частини Нацгвардії, так і в районі проведення ООС.

«Ми робимо все можливе, аби всі, хто виявив бажання, мали змогу провести щеплення. Більше 60% наших військовослужбовців отримали перше щеплення. Загалом прослідковується чітка тенденція до зменшення кількості захворювання серед особового складу. Наразі випадків ускладнень чи погіршення стану здоров’я після проведення щеплень немає. Враховуючи значний обсяг службово-бойових завдань, питання збереження здоров’я особового складу, а також вироблення колективного імунітету досить принципове», – зазначив генерал-полковник Микола Балан.

 Вакцинація від COVID-19 є добровільною і в Національній гвардії України почалась у березні 2021 року. Здійснюють її переважно у закладах охорони здоров’я МВС. Також організовано мобільні медичні бригади від цих закладів, які вакцинують у виїзному режимі в спеціально обладнаних пунктах.

Триває вакцинація особового складу і у військовій частині 3008 Національної гвардії України, що дислокується у Вінниці. Тут іще у квітні повідомляли, що перший заступник командира військової частини 3008 – начальник штабу Володимир Черноусов першим вакцинувався вакциною «Коронавак», показавши приклад колегам. Раніше він перехворів на коронавірус, але аналіз показав низький рівень антитіл. Підполковник Черноусов вивчив інформацію про вакцину і сказав, що не розуміє людей, які відмовляються від вакцинації. Адже що більшим буде відсоток щеплених, то менше буде хворих на COVID-19.

Начальник медичної служби військової частини 3008 капітан Вадим Кириченко теж зазначив, що нацгвардійці вакцинуються добровільно і мають можливість обрати вакцину. За його словами, вакцинуватися військовим важливо, адже захисники щодня виконують службово-бойові завдання, контактуючи з великою кількістю населення.

Пресофіцер в/ч 3008 Анна Лазуренко повідомила, що на сьогодні у цій військовій частині першою дозою вакциновано майже тисячу гвардійців, ревакцинвано понад дві сотні.

Юрій СЕГЕДА

Фото пресслужби НГУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені