Стріляли в автобусі «Вінниця – Дашів»

Поки законодавці «ламають списи» щодо розширення можливостей  придбання вогнепальної зброї в країні для самозахисту, як не в одному, то в іншому місці громадяни демонструють, що наше суспільство до цього ще не дозріло. Декому достатньо перехилити енну дозу спиртного – і він почне цілитись у того чи вже в «тих», хто в нього двоїться-троїться перед «закаламутяними» очима…

Щось подібне сталося минулої п’ятниці в автобусі «Вінниця – Дашів». 53-річний нетверезий тип пальнув із револьвера для відстрілу патронів Флобера у напрямку іншого чоловіка і влучив у голову. Йому надали медичну допомогу, від госпіталізації він відмовився. Стрільця затримали  одразу ж, оголосили про підозру, а позавчора оголошено запобіжний захід – цілодобовий арешт, проводиться досудове розслідування. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

До речі, за висновками багатьох фахівців, оті «флоберські» револьвери здатні не стільки когось від когось захистити, скільки спровокувати за наявності конфлікту ще масштабнішу біду.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені