“Я тут, щоб оберігати”

Під таким гаслом ще одна поліцейська станція Вінниччини запрацювала у місті Іллінці 16 липня у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». На урочисте відкриття завітали: голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

Як зазначає Сергій Борзов, в Україні наша область перша, де всі 63 громади підписали Меморандум у рамках проєкту, а Іллінецька поліцейська станція стала 29-ою на Вінниччині.

Відтепер поліцейськими офіцерами громади є Володимир Крикун і Юрій Паламарчук, які до цього пройшли курс навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ. І сьогодні там навчаються ще два кандидати, які невдовзі поповнять ряди поліцейських офіцерів громади.

Правоохоронцям забезпечили всі умови для спілкування з громадянами і гідного виконання своїх обов’язків 24 години на добу: було надано спеціальне приміщення, де провели ремонт, обладнали його сучасною технікою та меблями. Найближчим часом виділять службовий автомобіль, укомплектований спеціальними засобами. Іллінецький поліцейський офіс розташований за адресою: вул. Соборна, 25. Саме сюди згодом може звернутися кожен мешканець громади.

За словами Івана Іщенка, відкриття поліцейських станцій в усіх куточках вінницького краю допоможе покращити безпеку громадян.

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» розпочав працювати у Вінницькій області з 2021 року. Він полягає в тому, що поліцейський живе та працює на території своєї громади, знає всі проблемні питання місцевих жителів й допомагає в їх розв’язанні.

Ольга КРИКУН

Фото Миколи КАВУНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені