Партію вінницьких автозаправників

отримало Українське вйсько

Черговий великий контракт для Збройних сил України виконало Вінницьке ДП «45 експериментальний механічний завод». Цього разу для військових підприємство виготовило автоцистерни АЦ-12-63221.

Вони призначені для обслуговування автотранспорту і бронетанкової техніки. Зокрема, для її механізованого заправлення фільтрованим пальним, транспортування та зберігання такого пального упродовж невеликого терміну.

АЦ-12-63221 здатна пересуватись шляхами різних категорій складності, в тому числі бездоріжжям, за температури від -40°C до +45°C.

На озброєння Української армії даний комплекс прийнятий у травні 2017 року.

Першу частину автоцистерн АЦ-12-6322 завод виготовив у червні й одразу ж відправив замовнику. А цими днями з виробничих потужностей підприємства зійшла завершальна партія виробів.

Автоцистерни були виготовлені на місяць раніше запланованого терміну. Автомобілі уже прибули до пункту призначення, де представники заводу передають їх військовим.

Змонтовано автоцистерни на шасі вантажівки «МАЗ-631727», хоча перші зразки АЦ-12-63221 встановлювались на вітчизняні «КрАЗи». Через банкрутство Кременчуцького автозаводу, який ці шасі випускав, 45-й завод був змушений шукати адекватну заміну.

Юлій ВІННИЦЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені