Пільговий проїзд для УБД

Уже більше ніж рік учасники бойових дій Вінниці використовують для проїзду в громадському транспорті «Картку вінничанина». Чи виправдало нововведення себе та які зміни чекають на систему? Про це розповіла Катерина Бабіна, директор КП «Вінницякартсервіс»:

– Лише за минулий місяць учасниками бойових дій було зареєстровано в системі близько 35 тисяч поїздок. За них транспортна компанія отримала компенсацію у розмірі майже 150 тисяч гривень. Відповідно, за усіх тих, хто не реєстрував свої поїздки, а просто демонстрував посвідчення, жодної компенсації не передбачено. Ми жодним чином не обмежуємо цю категорію пільговиків, не штрафуємо, не висаджуємо за відсутності картки, до них не виникає у транспорті жодних питань, незалежно від того, чи вони з Вінниці, чи приїжджі, проте все ж радимо не ігнорувати оформлення карток та реєструвати проїзд. Насправді у цьому ж немає нічого складного! А транспортна компанія втрачає чималі кошти.

Наразі «Картку вінничанина» оформили близько 18 тисяч місцевих воїнів, що є значним показником. Проте далеко не всі її використовують. До прикладу, за перший місяць літа свій проїзд у транспорті реєстрували лише трохи більше ніж 2 тисячі учасників бойових дій.

З початку року, увівши обмеження у 60 безоплатних поїздок, комунальне підприємство зіткнулось із шквалом критики та судовим позовом від місцевих активістів.

– Насправді не було жодного звернення від пільговиків щодо недостатньої кількості безоплатних поїздок. – зазначає Катерина Бабіна. – Однак суд рішення розглянув. Невдовзі для учасників бойових дій кількість у 60 поїздок буде замінено на «безліміт». Унести зміни у системі – не проблема, чекаємо, поки рішення суду набуде чинності.

Анастасія Олехнович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені