У Вінниці відзначили 17-річчя Повітряних сил

Вінничани та гості міста мали змогу побачити красу й могутність військової авіатехніки та особисто подякувати авіаторам за службу.

Охочих, як зазвичай, виявилось багато. Сотні перехожих захоплено споглядали політ чергових сил над центром міста: вертольотів Мі-8, військових транспортників Ан-26, бомбардувальників Су-24М, винищувачів Су-27. Пілотували повітряні судна справжні аси, які виконували найскладніші бойові завдання в районі проведення ООС. Війна давно навчила авіаторів ювелірної точності, адже від цього залежить не лише краса польоту, а й життя. Тож пролетіли літаки й вертольоти, як завжди, ідеально чітко й красиво.

Під час урочистого шикування командувач ПС ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов вручив бойові прапори командирам окремого полку зв’язку і радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола та окремого батальйону радіоелектронної боротьби імені отамана Кирила Бондарука. Виступаючи на урочистому зібранні у Будинку офіцерів, генерал- Сергій Дроздов щиро подякував кожному авіатору – від солдата до генерала. Згадав і воїнів, які навічно залишились у строю:

– Більш ніж пів сотні авіаторів віддали життя, аби ми могли святкувати цей день. Упевнений, що спільними зусиллями ми повернемо мир у нашій державі, ми готові нести відповідальність і приймати відповідальні рішення на всіх напрямках.

Анастасія Олехнович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені